Sarımsak Şampuanı Yorumları

Sarımsak Şampuanı kullanıcı yorumları için aşağıdaki yorum formunu kullanarak siz de kendi yorumunuzu ekleyebilir ya da müşterilerimiz tarafından göndermilmiş gerçek yorumları okuyabilirsiniz.
Toplam 8 Yorum Yapılmış.

 1. NURAY AKGÜN diyor ki:

  kıvırcık saçlıyım ve çok gür saçlarım kullandım çok güzel etki etti şimdi saçlarım hacimli bi şekilde kalabilio hemen kabarmıo ama saçlarım çok olduğu için baya şampuan kullanmam gerekio bunlar daha büyüklerinden olsa çok gzl olr ben 10 tane alıcam indirmli olursa süper olur.

 2. ayşenur özgül diyor ki:

  ürünü kullanmaya başlıyalı tam 2 ay oldu..sonuç mükemmel.. şimdiden minik saçlarımın çıktığını gördüm.. tepe bölgem oldukça seyrelmişti saç çizgim çok belirgindi.. şimdi, minik siyah saçlarla dolgunlaştı. zaten elimlede bu dolgunluğu hissedıyorum.. özellıkle çocuklarım ve yakın çevrem inalmaz fark gördüler.. şimdiden bu ürünü saç dökülmesi olan herkese tavsiye ediyorum.. bugüne kadar çok kürler denedım..(bioxin, revigen, priorin, mezoterapi dahil..) hiç birinden böyle bir sonuc almadım.. çokmutluyum.. sanırım önümüzdeki süreçte cok daha fayda göreceğim. saygılarımla..

 3. okan diyor ki:

  yaklaşık 7-8 senedir aklınıza gelebilecek şampuan ve saç ürünlerinin hepsini denedim.neredeyse saç hakkında kitap yazacak kadar bilgi topladım.ama pek fazla faydalarını göremedim.son zamanlarda finasterid kullandım .oda başın ön kısmında faydalı değil.dht yi dengeleyelim derken başka sorunlar çıktı.ve saç ektirmekten başka çarem kalmamıştı çünkü ;piyasadaki ürünlere güvenim kalmadı . Taaki ürününüzü görene kadar.yaklaşık 10 gündür kullanıyorum. inanılmaz sonuçlar alıyorum.gece uykudan kalkıp aynaya koşuyrum kaç tel çıkmış diye bakıyorum:)bu ürünleri türkiyeye getiren arkadaşlara ne kadar teşekkür etsem az kalır.yok böyle bişey .hani bi söz varya ”anlatılmaz yaşanır”…

 4. gurkan bul diyor ki:

  iyi günler ben yaklaşık 1 buçuk aydır biogreen sarmısak şampuanını kullanıyorum saçlarımdaki dökülme azaldı.

 5. Ö. Şimşek diyor ki:

  Ben bir türlü işten fırsat bulup bir şeyler yazamadım. Şampuanı uzun süreden beri kullanıyorum. Şampuandan çok memnunum, dökülme durdu kokusu da iyi ve hiç sertleşmiyor saçlarım. Ürünü sunanlara teşekkür ederim…

 6. İsmail diyor ki:

  Şampuanı ilk aldığımda faydasının olmayacağını düşündüm. 5-6 kullanımdan sonra saç dökülmemde ciddi bir azalma olduğunu fark ettim. 3 aylık dönemden sonra saç diplerimde yeni tüycüklerin çıkmaya başladığını fark ettim. Bu arada saçlarım gürleşti. Herkesin kullanmasını öneririm.

 7. 58 yaşımdayım ve bu yaşıma kadar hiç şampuan kullanmamıştım. Sadece sabun kullanıyordum. Kepek sorunum had safhadaydı. Sarımsaklı şampuanı duyunca kullandım ve yıllardır çekmiş olduğum kepek sorunumdan kurtuldum. Bu ürünle tanışmama vesile olan arkadaşlara çok teşekkür ederim.

 8. Mustafa Sarbay diyor ki:

  Bir iki kullanımdan sonra saçlarım canlı, parlak ve hacimli hale geldi. Uzun süre bu ürünü değiştirmeyeceğim. Bir kaç aya kalmaz bu ürünü her yerde göreceğime eminim.

Yorum Yapabilirsiniz

Sarımsak Şampuanı Siparişi

Neden BioGreen?

Biogreen, Türkiye'nin tek ISO9001 belgeli sarımsak şampuanıdır. İçeriği tamamen organik olup hiçbir yan etkisi söz konusu değildir.

Sarımsak ŞampuanıBioGreen Sarımsak Şampuanı
Sarımsak Şampuanı Siparişi
Sarımsak Şampuanı Siparişi

hemen sipariş verin, ürünü kapınıza kadar teslim edelim. Dilerseniz kapıda ödeyin, güvenli alışveriş yapın.